ТОП 5 спробувати в ТРАВНІ

Привіт! Ось і прискакав Травень. Весна нас не дуже радувала теплою погодою цього року, та все ж вона має останній шанс нагріти нас сонцем і квітами. Так само як і ми маємо ще тільки місяць, щоб здійснити те, що задумали цієї весни. Бо далі будуть вже мрії літа, а це вже зовсім інша історія. Сьогодні в нас перший теплий день за останні кілька тижнів і я з радістю пропоную увазі щомісячну рубрику мого блогу ТОП 5 цього місяця!  Тут я намагаюся підібрати щось цікаве і корисне, що варто спробувати саме цього місяця. Таким чином ми хоча і маленькими крочками, але розвиваємося і вчимося:)

Що ж варто спробувати в ТРАВНІ? 1-circleПочистити свою мову

В умовах такого русифікованого телебачення та медіа, мова набирається якщо не суржику, то якогось асимільвоного спотворення: наголосами, калькою, вимовою. Тому, я періодично намагаюся приділити час чистоті своєї мови. Причиною звісно може бути також і те, що 10 років тому я приїхала в Київ з таким смачним білоцерківським суржиком, який ще досі викорінюю:) Дуже класний інструмент для вдосконалення свого мовлення є проект “МОВА – ДНК нації”. Я підписалася на розсилку і щотижня отримую корисні правила і дуже милі ілюстрації.2-circle

Розробити свої ранкові ритуали

Мій рекорд збирання на роботу – 10 хвилин, але я намагаюся уникати такого екстримального ранку, оскільки маю кілька ранкових ритуалів, що додають мені гармонії і гарного настрою. У мене це обов’язкова зарядка (хоча би 10 хвилин розтяжок, присідань  і пресу), склянка води з медом, неспішний сніданок. Звісно ідеально ще побігати і встигнути почитати щось, але це вже на любителя. В мене не виходить так кожного дня:) Також я пробувала практику “Ранкові сторінки” десь півроку.  Коли ранок проходить в спокійній атмосфері, то на роботу ти приходиш повний енергії і ентузіазму.  Тож класно придумати свої приємні ритуали і починати день гарно.

1-ci3rcleЦікаві аплікашки: трекер відстані

Я дуже люблю ходити. І ця програмка на телефон мене дуже тішить, коли я можу бачити і порівнювати відстані, що пройшла за день чи тиждень. Це мотивує пройти ще одну зупиночку пішки чи прогулятися містом після роботи. Ви ж знаєте, що ходьба – це дуже корисно, особливо з гарними людьми поряд:) Можеш спробувати RUN Keeper для IOS або Android, або спробуй крокомір. 

3Відключись!

Проведи один день поза будь-якими девайсами та інтернетом. Просто відпочинь від цього. Ніхто в ФБ чи інстаграм цього точно не помітить, а ти знайдеш час прогулятися парком, приділити час сім’ї, написати листа чи просто покайфувати з книгою.

5Сходи в театр або в кіно

Я зараз читаю книгу “Щоб жити, розуміючи Київ” де зібрали спогади старожилів міста про те, яким було життя з довоєнних часів до наших днів в Києві. Цікаво читати про те, що в післявоєнні часи люди щотижня!!! ходили на танці, в театр і в кіно. Звісно, я розумію, що тоді не було ні телевізора, ні багато чого іншого, що маємо ми. Але ЩОТИЖНЯ В ТЕАТР – це супер круто. Думаю, варто спробувати як це і як це на нас вплине. Думаю, тільки позитивно.

IMG_20160428_141804

P.S. Як завжди, ловіть принт “Мій супер ТРАВЕНЬ”, який допоможе прожити вам цей місяць більше усвідомлено і гарно. Також, можеш придбати календар на Травень тут>>>

Плануйте гарно разом з Принт-Лавкою>>>

– – – – – – – – – –   {Приєднуйтесь до нашої спільноти у ФБ} – – – – – – – – – –

7f5a5935a8efe24c4e2ec4d6ac63b5d9

Завантажуй Мій супер травень  тут>>>
PROMО Травень

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram