7 підтверджень того, що хобі – це важливо

Читаючи одну із статей сьогодні вранці, я звернула увагу на фразу “INTERESTED equils INTERESTING”, що перекладається як “Зацікавлений дорівнює цікавий”. З неї і хотілося би розпочати публікацію про важливість хобі в нашому житті.

Так, в дитинстві ми багато чого робили: ходили до музичної школи, займалися різними видами спорту, малювали, колекціонували марки, гроші…. Але зараз на все це часу немає: робота, дім і купа всяких справ.

Але хобі – це те, що не заважає, а додає. Хобі не приносять доходів чи визнання, проте вони дають нам значно більше. Наприклад ви знали, що Уілл Сміт читає реп, а Меріл Стріп – в’яже, Річард Бренсон займаєтеся кайтбордингом (катання на дошці по воді), Том Едісон любив німе кіно, а Фройд любив збирати гриби і колекціонувати іх…

7 підтверджень того, що хобі – це важливо:

logo pngНайкращий антистрес

У кожного з нас є дуже стресові періоди в житті, коли тиск з усіх боків неймовірний і потрібно знайти дієвий спосіб релакснути, але не втратити тонус. Ось саме тут хобі буде найкрутішим помічником. Почали готуватися до марафону, або вишивати, почали вивчати місто або пішли в похід. Неважливо! Просто переключіться на те, що любите.

logo pngБудить експериментатора

“Чим більше знаєш, тим швидше ростеш”. Коли ви пробуєте нове, ви робите міні-крок поза зоною комфорту, що зменшує бар’єр до експериментів. Вирощування вазонків? Створнення листівок? Малювання? Каліграфія? Пробуйте, шукайте, кайфуйте

logo pngГартує характер

Хобі – це челендж спробувати щось абсолютно нове, почати щось з нуля, почати вчити щось…. Це чудове тренування для характеру, що розвиває силу волі, цілеспрямованість ….

logo pngБустер самооцінки

Коли вам не подобається робота  або ви втратили курс в житті і загубилися в рішеннях і шляхах. Саме тоді ваші хобі стануть класною опорою для свідомості та самооцінки. Хобі не принесе вам нової роботи і не підкаже правильних виборів, але хобі дасть вам внутрішній спокій і відчуття чогось стабільного.

logo pngСпосіб знайти нових класних людей

Чим старші ми стаємо, тим важче нам впускати в своє життя нових людей. Коло друзів стає все вужчим. Але це легко виправити якщо ви знайдете людей, які цікавляться тим самим, що і ви.

logo pngВи  цікавішаєте

Коли ви займаєтесь чимось іншим, ніж робота, ваше оточення також з цим стикається. Ви говорите не тільки про роботу чи дітей, ви ходите не тільки в стандартні місця. Ви не сидите вдома на вихідних, але якщо сидите, то робите щось дійсно приємне або важливе. Ви стаєте різнобарвнішим, різноманітнішим і цікавішим.

logo pngТочка контакту з новими людьми

Переїжджаєте в нове місто, міняєте роботу, прийшли в нову компанію? Хобі – це ще одна точка дотику з новими людьми. Одна з найсильніших. 

Якщо ви ще не придумали чим займатися, ось ідеї, що можуть запалити ваш креатив:) 

Каліграфія, вивчення мови, гончарство, читання, скрапбукінг, виготовлення свічок чи мила, йога, фехтування, ліплення, ровер, садівництво, біг, катання на байдарках, фотографія, карате, вітрильний спорт, катання на лижах, рослинництво, гольф, бокс, стрільба з лука, скелелазіння, теніс, астрономія, графічний дизайн, дослідження вашого генеологічного дерева, фокуси, вивчення історії, блогінг, сквош, подорожі….

І завершу статтю результатами свого хобі, яке дає мені відчуття краси навколо, бажання зафіксувати унікальні моменти і просто кайф – плівкове фото на Зеніт мого тата:)

000012

000030

548251_453722211318512_106339328_n (1) 556541_453721911318542_271193643_n

CNV000014

CNV000019

CNV000021 (2)

CNV000023
000037

CNV000001 (2)

А які хобі у вас? Що би ви порадили для тих, хто ще не визначився з своїми інтересами? 

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram