Краса у повсякденності {тиждень 4}

Сьогодні я пишу цю статтю в особливому настрої. Так буває тільки тоді, коли довго чогось чекаєш, і нарешті отримуєш:) А я так довго чекала приїзду додому в рідне місто і до рідних людей, що зараз відчуваю себе найщасливішою людиною  в світі. Тому, підбірка сьогодні коротка, але по суті:) Ви бачили попередню статтю? >>>>

cup5

1. Місця дитинства

У кожного з нас є особливі місця чи речі, що асоціюються з безтурботних дитинством – тим часом, коли все гарно і весело:) У мене таке місце – село. А якщо бути точніше – те поле, де ми пасли череду. Не всім знайоме таке, я знаю, але той хто хоч раз пас корів влітку в полі – той мене зрозуміє. Тож дуже круто повертатися туди і черпати натхнення і безтурботності

f3661eb16cbcca92a14db6dfe79db0bf

cup22. Кава з друзями

Якщо ви слідкуєте за моїм блогом, то могли здогадатися, що я тотальний кавоман. Але з усієї кави, що я куштувала: в затишних кав’ярнях, вишуканих ресторанах, на пляжах з льодом, десь в джунглях чи на плантаціях…, найсмачніша кава тоді, коли ти п’єш її суботнім ранком разом з близькими тобі людьми і відчуваєш, що світ дарує тобі море світла, розуміння і добрих слів. І дякуєш йому. Вже шалено чекаю цих зустрічей. Ох:)

f68967b736b10fc0cce204ec8139909b

cup33. Подарунки

Найкращі подарунки – це якщо вони даровані з любов’ю і без особливого приводу. Коли побачив щось і зрозумів кому саме це буде чудовим подарунком. Я люблю дарувати щось маленьке і корисне, або таке, що важко знайти в будь-якій сувенірній лавці. Люблю дарувати книги, якщо знаю, що вони актуальні для цієї людини. Люблю дарувати листівки з щирими записами.

Даруйте любов,  а не речі .

19fb65de44e9700f50a0931e62d75e3d

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram