Дитячі принти для гарного планування {інструкція заповнення}

Розробивши принт “Мої перемоги”, я зрозуміла, що потрапила в епіцентр батьківських пошуків. Батьки прагнуть розвивати розумних і успішних дітей, але часто не мають можливості  вкладати в це достатньо часу і зусиль. Гарно про це пише Клейнтон Крістенсен в книзі “Як ви будуєте своє життя”:

Навчати дітей долати перешкоди – одна з найголовніших функцій батьків. Життєво важливо повністю спорядити їх для боротьби з труднощами, що можуть трапитися в життя. Але як розвинути в своїх дітях потрібні здібності? Налаштовуйте дітей на високий результат, на далекі цілі, а коли їм щось не вдаватиметься, зробіть усе, аби бути поряд і допомогти їм засвоїти отриманий досвід, допомогти зрозуміти дещо важливе: коли ставиш високу мету, можеш схибити – і в цьому немає нічого надзвичайного….

Саме ця книга спонукнула мене розробити набір принтів для дітей. Деталі тут>>>>. 

Розробляючи кожен лист я керувалася ідеями цікавого і веселого цілепокладання, аналізу результатів та визначення наступних кроків. Далі – проілюстрована інструкцію щодо заповнення набору .

DSC_1421

ЦЕ Я

Це візитна картка самого планувальника. Фото та ім’я додасть персоналізованості, а цілі на рік – не такі великі, але не такі малі. Думаю для дітей – це гарний урок того, як можна думати наперед. Можна і потрібно. 
DSC_1423

ПЛАНИ ТА ПЕРЕМОГИ

Це планування тижня створено так, що спочатку дитина планує тиждень, а потім підводить підсумки своїх результатів. Класна навичка оцінки своїх результатів та коригування планів. Отож, в неділю ввечері в першу колонку записуємо плани та завдання, що необхідно виконати протягом тижня. Протягом тижня записуємо свої перемоги та рахуємо їх кількість. А потім переходимо до наступного принта.

DSC_1424

МОЇ ПЕРЕМОГИ МІСЯЦЯ

Це принт краще помістити десь на видному місці для того, щоб ваше чадо завжди мало змогу побачити графік своїх перемог і надихнутися йти далі. Це місячний підсумок, що малюється базуючись на попередньому принті за 4-ри тижні. Малюємо графік своїх перемог місяця. Аналізуємо, що навчилися і що хочемо знати.

DSC_1425

ТИЖНЕВИК 

Також ви маєте 4 різних за кольором принти на кожен тиждень, де дитина відмічає хрестиком в кольорових колах плановані події тижня та записує тижневі турботу. Кожен тиждень має свій колір. Це своєрідний тижневий планувальник-графік, який допомагаєш бачити картинку вцілому і яскраво планувати.

DSC_1426

З чого почати?

  1. Необхідно придбати набір та завантажити папку з PDF файлами
  2. Роздрукувати їх на місяць. Тижневі плани можна вішати на холодильник або стіни, а можна просто скріпити біндером.
  3. На початку тижня заповнювати, а в кінці – робити аналіз. Принти призначені для необмеженого використання. Тобто, завантаживши його один раз, ви можете користуватися ним стільки, скільки необхідно. Сторінки  не закінчаться, оскільки ви завжди зможете роздрукувати нові:)

Придбaти можна тут тут>>>>

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram