Як змалечку закладати правильне бачення світу? Набір принтів для дітей

Хоча я ще не маю досвіду у вихованні дітей:), я впевненна, що саме в дитинстві закладаються основні стержні людини, які протягом життя тільки шліфуються. Я знаю, що якщо виховувати нове покоління думаючих, самостверджених і ідейних дітей, то тоді можна говорити про активні зміни в країні і культурі.

“Легше виховати сильну дитину, ніж змінити дорослу людину.”

Саме тому, я презентую цей яскравий набір, який розробила спеціально для дітей. Чому це важливо?
Тому, що якби в дитинстві я займалася чимось подібним, то можливо мені не знадобилося б 25 років, щоб дійти до якихось елементарних істин цілепокладання. Я щиро вірю, що якомусь маленькому чуду ці прості, але функціональні принти допоможуть яскравіше і чистіше бачити саме свою дорогу.

“Мої перемоги” – це 8 яскравих принтів, що розроблені спеціально для дітей. Принти призначені для кольорового друку і мають пояснення щодо використання.

Promo Ultimate
Деталі тут>>>>

Включено такі принти: 

  • Обкладинка
  • Це я: вклеюємо фото та обираємо три головні цілі року
  • Мої плани та перемоги тижня: в неділю ввечері в першу колонку записуємо плани та завдання, що необхідно виконати протягом тижня. Протягом тижня записуємо свої перемоги та рахуємо їх кількість
  • Мої перемоги місяця: використовуючи попередній принт за 4-ри тижні, малюємо графік своїх перемог. Аналізуємо, що навчилися і що хочемо знати.
  • Тижневі заняття: відмічаємо хрестиком в кольорових колах плановані події тижня та записуємо тижневі турботу. Кожен тиждень має свій колір.

Як використовувати:

  1. Необхідно придбати набір та завантажити папку з PDF файлами
  2. Роздрукувати їх на місяць. Тижневі плани можна вішати на холодильник або стіни, а можна просто скріпити біндером.
  3. На початку тижня заповнювати, а в кінці – робити аналіз.Принти призначені для необмеженого використання. Тобто, завантаживши його один раз, ви можете користуватися ним стільки, скільки необхідно. Сторінки  не закінчаться, оскільки ви завжди зможете роздрукувати нові:)

Деталі тут>>>>

Готую інструкцію щодо заповнення:) Якщо у вас виникли питання – пишіть мені на info@shurshannya.com.ua і я обов’язково відповім.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram