Якщо ви думаєте, що планування це нудно… {відео}

Чому планувати гарно – це ще один фактор мотивації і натхнення? Бо перетворивши щоденну рутину на яскравий і веселий процес, ви самі собі подаруєте більше енергії і позитиву!

Так, виглядає планування дня у мене разом з Принт-Органайзером. 

Що говорять користувачі?

Щойно отримала органайзер. Принти виправдали всі мої очікування, дуже якісні і гарно виглядають у чорно-білому друці. Дякую, Тетяно за чудову роботу. Я напевно так як і усі маю проблеми із тим, щоб усе встигнути, але впевнена, що чудові принти допоможуть цікавіше планувати. І, що дуже важливо, намагатися встигати все по плану. Дуже рекомендую тим, кому подобається щось креативне, цікаве і надихаюче на нові плани та мрії.

Одна хвилина планування економить 10 хвилин робочого часу. Ви вже про це чули? І я чула – багато-багато раз :), але завжди не вистачало достатньо зусиль для різностороннього планування. Органайзер чудово допомагає в цьому завданні. Для мене це чудовий інструмент для різних сфер життя, щоб об’єднати професійні та особисті плани в гармонійний розвиток, день за днем, тиждень за тижнем… Всім нам побажаю побільше планування, адже хоч це іноді і непросто, але так приємно розплановувати мрії

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram