Коли фокусуватися не так легко, як пишуть

Цілком логічним є той факт, що якщо ти концентруєшся на одній справі, то шанс досягти успіху є значно вищим, ніж коли ти робиш все і одночасно. Але, якщо діло доходить до практики, то тут особисто я стикаюся з величезними труднощами.

Я не можу почати лише один проект, бо паралельно виникає купа ідей, які вже руки чухаються реалізувати, хочеться пробувати, експериментувати, вчитися …  Швидкість життя та кількість інформації і можливостей так зашкалюють зараз в нашому суспільстві, що так чи інакше ми прагнемо робити все і зараз. Тож я вирішила трохи попрацювати над цими питанням і ось до чого дійшла.

ФОКУСУ можна досягти тоді, коли ти розумієш для чого це необхідно і скільки це буде тривати.

Маючи відповідь на ці питання можна сфокусуватися наприклад на реалізацію одного проекту на визначений термін і вже потім проаналізувати ситуацію щодо наступних кроків.

ФОКУС НА ОДНОМУ

1-circle

Розставте пріоритети.

Перш ніж на чомусь фокусуватися, важливо розуміти, чому саме на цьому ви маєте сконцентруватися в першу чергу. Зазвичай, коли я відчуваю, що зашиваюся і це впливає на якість моєї роботи, я зупиняюся. Один ранок чи вечір виділити можна завжди. Я аналізую  заради чого я це роблю, які конкретні цілі  я хочу досягти. Осягнувши свою мотивацію і зробивши рефлексію того, на якому етапі кожна справа є зараз – легко визначити на чому потрібно фокусуватися ближчим часом.

[Tweet “Чому саме на цьому ви маєте сконцентруватися в першу чергу. “]

2-circle

Приймайте виклик

Зрозумівши, що  зараз вимагає  найбільшої уваги, починаємо копати глибше. Тобто, власне кажучи, і фокусуємося на одному проекті, навичці, ідеї, стартапі, контракті…Тобто висновок такий: для ефективного фокусування потрібно мати ціль і дедлайн.

І у цьому вам може допомогти легкий і свіжий принт “Фокус-челендж”. Виберіть одну ціль та працюйте над її досягненням 1 місяць. Кожного дня ви мусите запланувати хоч один маленький крок вперед.

Чому я називаю це челенджом (викликом)? Бо, з свого досвіду можу сказати, що це вимагає не аби яких зусиль, сили волі і мужності.

Focus cover

{Завантажуйте тут}

P.S. Долучайтеся в ФБ з хештегом #focuschallenge, діліться своїми викликами у нас на сторінці ФБ>>> та отримуйте фрі принти для гарного планування.

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram