ТОП5 спробувати в лютому 2016

ТОП 5 кавер

Отож, початок кожного місяця несе в собі нові плани, мрії і натхнення. Місяць – це достатньо, щоб змінити і зробити дуже багато: можна виробити нову звичку, спробувати цікавий досвід, прочитати мінімум 1 книгу, прослухати серію відео в Tedx тощо. Але все це так легко розгубити в щоденній рутині.

Саме тому, я підготувала ТОП 5 речей, що варто спробувати в лютому!

Якщо у вас є свої ідеї чи доповнення – пишіть в коментарях або поширюйте цю сторінку, та отримайте бонусний принт! (обов’язково надішліть мені свій е-мейл та посилання на ФБ для отримання принта)

1-circleЗУСТРІНЬТЕ СХІД І ЗАХІД СОНЦЯ

Так, така елементарна річ може додати вам натхнення та креативності. Один раз в місяць можна себе змусити встати в 6-й ранку або вивільнитися ввечері для такого щастя. Ось вам посилання >>>, де можна точно дізнатися час заходу і сходу сонця у вашому місті.

2-circle

ТАЙМ-МЕНЕДЖМЕНТ ПЛАГІН

Спробуйте контролювати свій час: це перший крок до продуктивності і ефективності. Для мене справнім відкриттям став плагін для  Chrome “Facebook Newsfeed Eradicator“. Так, працюючи в ФБ я можу не відволікатися на стрічку новин, ще й англійську підтягнути. Як на мене – СУПЕР. Бо у фейсбуці мій час вислизає з-під ніг:)

1-ci3rcle

4 ГАРНИХ СНІДАНКИ

Як активні зайняті люди, часом ми не маємо часу на сніданки. Є купа теорій про різні види сніданків та їх користь, але я пропоную в лютому спробувати приготувати собі дійсно гарні і корисні сніданки. Всього 4 на місяць – це кожну неділю наприклад. Прості, гарні і корисні ідеї можна знайти тут>>>.  Ваше тіло подякує вам, а можливо і почне вироблятися нова класна звичка.

3

ВІДДАЙ ІНШОМУ (PAY IT FORWARD)

Ви бачили фільм «Заплати іншому» («Pay it forward»)? Ідея в тому, що коли одна людина робить добре діло, вона передає естафету добра тому, кому вона допомогла. Так, добрі справи поширюються методом мережування. А що таке можете зробити ви в лютому 2016? До прикладу, можна віддати речі на благодійність, оплатити комунальні послуги батькам чи стати інвестором на краудфандинговій платформі, хай і на 100 грн. Такий принт можна знайти в Річному планувальнику ось тут>>>

5

СКЛАДІТЬ СПИСОК ДЛЯ ЧИТАННЯ

Так, якщо він у вас вже є записаний – то ви круті. Але я знаю, що у багатьох, він є тільки в голові, десь в нотатках телефона чи блокноті. Книги – це велика частина нашого життя та розвитку. Підходьте до їх вибору ретельно. На це згодиться звичайний папір А4 розміру. Але його можна знайти і тут>>>

“Ліниві – завжди посередні люди.” Вольтер

А тут можна завантажити free принт “МІЙ СУПЕР ЛЮТИЙ”. Енджой

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram