Як добратися з точки “А” в точку “Б”?

Зробивши підсумок 2015 року, я напланувала собі величезні цілі і намріяла купу всього. Така вже людська натура, хочеться всього і відразу. І тут питання хто як на це реагує. Краще звісно замість того, щоб концентруватися на тому, чого нема, дивитися вперед і рухатися маленькими кроками.  Адже дуже легко загрузнути у власних сподіваннях, наріканнях на нездійснені мрії та незадоволеннях днем сьогоднішнім. А от такій простій звичці як радіти тому, що є і працювати над майбутнім навчитися значно важче. Потребує зусиль і та сили волі.

head

Для того, щоб прямо сьогодні почати активний рух в своєму напрямку, потрібно зрозуміти, що швидко і легко це не буде. Кожна ціль, навіть найменша, потребує зусиль. Але і винагорода того варта.  Хочу поділитися як це працює в мене та покроково описати основні моменти.

Article 1Усвідомити, що все в твоїх руках.

І скільки ви вже читали подібного в надихаючих фразах, мотивуючих книжках чи відео? Мільйони разів і чомусь така проста істина так важко усвідомлюється кожним із нас. Мені, приборкання цієї ідеї вартувало 7-ми років активного пошуку, роздумів і гризоти:) Думаю, вам це знайомо. Основа цієї думки в тому, що такий фактор як “дія” змінює те, що було до неї і після.  І коли ти це переступаєш, то світ “до” здається таким іншим.

[Tweet “Такий фактор як “дія” змінює те, що було до неї і після. – Пошуршимо?”]

Article 2 Зрозуміти себе.

У шаленому інформаційному потоці дуже важко протистояти пропаганді чи трендам. Такий вже наш світ зараз. Соціальні мережі показують ідеальне псевдожиття. Адже погодьтеся, те, що публікується в на сторінках є таким солодким: наприклад, ці чудощасливі селфі, інстаграмні ідеальні сніданки чи луки, супер драйвові статуси і вечірки…. ОМГ, невже хтось ще досі прагне довести, що має таке ідеальне життя?

Отож, у цьому брухті всілякої інформації, дуже важко зрозуміти, чого дійсно хочеш ти. Без соціальних рамок і стереотипів, без обов’язків перед батьками та уявлень друзів. Як ти бачиш своє щасливе життя, якщо відкинути нав’язаний консьюмеризм та кар’єризм, розмальовані стилі життя тощо.

А своє власне бачення – це основа, фундамент на якому будується усе інше. Тому  раджу цьому приділити значну уваги, незважаючи на те, на якому життєвому етапі ви знаходитеся. Тут у кожного свої методи.

Найбільша цінність, яку я здобув за життя – це свобода. Внутрішня свобода.  Звільнення від страху, від забобону, марних клопотів, облудних пристрастей та людського поговору.

Article 3Спланувати крок за кроком.

Не потрібно планувати на 5 років вперед. Навіть на етапі повного пізнання себе, спланувати так далеко дуже важко і зазвичай не дуже ефективно. Я пропоную подумати про рік. Як ви себе бачите через рік? Що конкретно хотіли би змінити, які пріоритети поставити, чого досягти. Можете використати для цього free принт “Мої новорічні обіцянки”>>>

[Tweet “Найбільша цінність життя – це внутрішня свобода.”]

Article 4-1

Рухатися з точки “А” в точку “Б”

А далі працює елементарно правило “Точки А та Б”. Що маю зробити, щоб будучи в точці “А” опинитися в точці “Б”?  Що маю зробити сьогодні, цього тижня, місяця, півроку…Тут мені дуже допоміг мій органайзер, який перетворив планування на естетично приємний та корисний процес. Детальніше тут>>>

Закінчити ці думки цитатою з наймудрішої книги в моєму житті:

Не зупиняйтеся на півдорозі. І ніколи не пояснюйте своїх учинків. Кому потрібно, той зрозуміє. А іншим тлумачити – шкода часу. Якщо комусь не подобається те, що ви робите, це їхній клопіт, а не ваш. Якщо людей обурюються ваші думки, ідіть від них. Не ви для світу, а світ – для вас.

(Многії літа, Благії Літа. М. Дочинець)

Долучайтеся у  Спільноту Натхнення, де зможете знайти більше free роздруківок та майстер-класів для розвитку та здійснення мети!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram