Пражський понеділок і записник

“Як тільки починаєш тримати в голові те, що лінь – це найбільше зло в твоєму житті, тоді ти будеш рухатися, розвиватися, досягати своїх цілей, мрій і бути щасливим.”

З цієї думки хочу почати ранкові нотатки з Праги. Понеділок – це завжди очікування: продуктивного тижня, важливих зустрічей, гарних вражень, нових ідей та людей. Тому сьогодні мені хочеться торкнутися делікатної теми “важливий речей у житті”, яка вже обсмоктана з усіх сторін і навіть вивернута навиворіт з різних перспектив, та всеж, вона постійно постає у нас на шляху.

Processed with VSCOcam with b5 preset

#1 Кожного дня ти маєш шанс змінити світ і зробити щось суттєве. Важливо усвідомлювати свою відповідальність за власні вчинки та життя, за власну віру чи зневіру в ідею чи в себе.

#2 Важливо боротися зі своїми слабкостями. Спочатку потрібно визначити що конкретно є твоєю слабкістю. Це не так просто як здається:) Якщо ти не рухаєш себе – ти так і лишаєшся на місці, якщо зупиняєшся – не знаєш що буде далі.

#3 Важливо розуміти пріоритети на зараз та пріоритети глобальні. Під глобальними пріоритетами я розумію візію життя. І не завжди те, що ти робиш зараз прямо корелює із твоїм баченням майбутнього. Є речі, які потрібно робити сьогодні, бо того вимагає ситуація. Але ти завжди  мусиш знати для чого ти це робиш і що це тимчасово.

#4 Важливо шукати взаєморозуміння. Коли ти один – ніякі перемоги та результати не є такими бажаними  і солодкими.

#5 Чужому успіху потрібно вчитися, але не наслідувати. Рухатися чужою дорогою всерівно, що вдягти чужі кросівки і бігти марафон до кінця життя. З’являються мозолі і біль. Навіщо? Життя – це не перегони, це зміна чорного і білого, думок і ідей, роботи і результатів.

Все, що посієш – обов’язково пожнеш.

p.s. Ранкова Прага навіює хороші думки.

DSC_0730

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram