Не плануй – і все буде прекрасно. Малайзія. Частина 1

Я не великий мандрівник, проте зі свого досвіду можу сказати, що коли ти подорожуєш без чіткого плану, ясно якщо час тебе не обмежує, то виходить все якось казково.
Ще один висновок: обмеження в коштах – це великий challenge і гарний мотиватор твоєї винахідливості.

 Изображение 375
Ця поїздка не планувалась. Ми були змушені їхати в Малайзію для продовження візи, і основною умовою було зробити це якнайдешевше.

Ми думали: “Куала Лумпур і назад”

Вийшло:“Куала Лумпур – Мелака – Сингапур – Балі – Гілі – Ломбок” 🙂

Пункт 1

КУАЛА ЛУМПУР, МАЛАЙЗІЯ

Тож купивши квитки на літак (звісно перед цим ми шукали шляхи добратись туди на кораблі, проте нажаль так і не знайшли)) ми почали шукати когось по CouchSurfing.org

Саме для цього і зареєструвались в цій цікавій мережі.

Починалось все досить спокійно.
Изображение 228
Ми прибули в КЛ о 9-й годині вечора. Проте вже в 11-й ми їхали в машині з трьома арабами під арабську музику на дискотеку.  Ось такий собі поворотик.

Наш коучсерфер виявився вихідцем з Алжиру і жив він ще з двома алжирцями в квартирі не те, що не індонезійській, не українській навіть.  Інтернет, вид на місто, басейн, ….. Ну все як має бути, як ви розумієте.  І людина головне яка.

В нього я навчилась тому, що добрі і безкорисні люди є скрізь.

Изображение 295
За 5 днів нашого життя з перукарем Роні він нам показав весь КЛ, всі найзлачніші місця пакистанської та індійської кухні, готував нам алжирську національну їжу. А ще,  переживав, коли ми не приходили додому вчасно і допомагав, як тільки міг.

Знайшли собі такого собі FATHER)

Изображение 202

Відчуття було, наче ми зустрілись зі старим другом.

Відносно самого Куала Лумпуру, то після 6-ти місяців в Індонезії, ми були, як в місті  майбутнього.  Хмарочоси, мости,  магістралі, машини (не мотоцикли), бетон, асфальт  і величезна інтернаціональність.  Багато людей говорить англійською, а гуляючи містом, часто себе ловиш на думці, що немає кого запитати дорогу, бо всі іноземці)

Для мене, КЛ – це місто, в якому багато всього, але нічого визначого. Хіба що вежі-близнюки. Так, дійсно високо, здається 375 м)

Изображение 265

Изображение 420

А ще гарний музей ісламського мистецтва. Вартісне місце.

Изображение 372

Якщо одним словом, то місто,  що гарно побачити, але не жити:  занадто бетонне і бізнесактивне для мене. Проте насичене гарними кав”яроньками з живою музикою і смачною кавою.

(ну як же без таких маленьких приємностей у цьому бетоні))

Изображение 342

А ще було досить незвично бачити  десятки  ladyboys просто на вулиці)

(питання чому так я розгляну пізніше)

Далі ПУНКТ 2: МЕЛАКА. За 2 години від хмарочосної бізнес столиці сховалось містечко, в якому відчуваєш себе в старій Європі.

Изображение 340

Що значить колонізація!

Напиши, якщо тобі відгукнулося

Leave a Reply

Related Posts

Begin typing your search term above and press enter to search. Press ESC to cancel.

Back To Top
Wordpress Social Share Plugin powered by Ultimatelysocial
Facebook
Facebook
Instagram
telegram